head

W razie pytań, prosze kontaktować się bezpośrednio z dr n. med. Małgorzatą Blatkiewicz (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Informujemy, że realizacja zajęć w formie e-lerningu na platformie PUM Moodle, rozpocznie się w wkrótce. O terminie rozpoczęcia poszczególnych kursów, będą Państwo informowani bezpośrednio drogą mailową.


W związku z sytuajcą epidemiologiczną na terenie kraju, wykłady prowadzone dla więcej niż 75 osób, odbywać się będą w formie online. 
Dlatego wykłady z przedmiotu Biologia medyczna dla kierunku Fizjoterapia I rok, JM, będą przeprowadzone z wykorzystaniem platformy TEAMS. 


Wykłady z przedmiotu Biologia medyczna z elementami genetyki, dla kiedunku Dietetyka I rok, I stopnia, będą odbywać się w formie e-lerningu na platformie MS Teams. Realizacja wykładów na platformie, rozpocznie się wkrótce, dlatego zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej. 

 


Wykłady z przedmiotu Biologia medyczna, dla kiedunku Kosmetologia I rok, I stopnia, będą odbywać się w formie e-lerningu na platformie MS Teams. Realizacja wykładów na platformie, rozpocznie się wkrótce, dlatego zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej.