head

UWAGA!

 Szanowni Studenci! 

z przyczyn od nas niezależnych, wciąż nie mamy dostepu do aktywnego nauczania w formie e-lerning.

Informacje o terminach zajęć, realizowanych na platformie Moodle, będą przekazywane do Państwa na bierząco. 

Dodatkowo przypominamy, że w związku z sytuacją pandemiczną na terenie całego Kraju, wszelkie konsultacje z prowadzącymi odbywać się będą wyłącznie w formie elektronicznej (za pośrednictwem Teams lub drogą mailową). 

Adresy mailowe Prowadzących, dostępne są w zakładce "Kontakt" 


 

Drodzy Studenci!


Witamy w nowym Roku Akademickim!
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową naszego Zakładu, gdzie znajdą Państwo między innymi informacje na temat prowadzonych u nas zajęć, materiały niezbędne do ćwiczeń czy godziny konsulatacji z prowadzącymi.
Mamy nadzieję, że nowy Rok Akademicki będzie zarówno dla Państwa jak i dla nas niezwykłą przygodą.

W wolnej chwili zapraszamy także do zapoznania się z dorobkiem naukowym naszego Zakładu.

Ponieważ chcielibyśmy, aby strona była jak najbardziej przyjazna dla odwiedzających, oraz aby umieszczone informacje były dla Państwa pomocne, prosimy o opinie, komentarze, a także propozycje dotyczące działania i szaty graficznej strony, które można zgłaszać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


 

Zachęcamy studentów do uczestnictwa w badaniach prowadzonych w ramach Koła Naukowego Zakładu Biologii Medycznej.

Osoby chętne, do przystąpienia do Koła Naukowego Zakładu Biologii Medycznej, proszone są o zgłaszanie się do Opiekuna Koła: dr n. biol. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.