head

UWAGA!

Badanie BIA - Dietetyka I rok, I stopnia - Antropologia

W najbliższy wtorek, tj. 21.01.2020, w godzinach Państwa ćwiczeń, będzie przeprowadzane badanie bioimpedancji elektrycznej - BIA.
Zajęcia zgodnie z planem, odbywać się będą w sali nr 10, budynku MCD1.


Badanie BIA - Kosmetologia I rok, I stopnia - Antropologia

W najbliższy wtorek, tj. 21.01.2020, w godzinach Państwa ćwiczeń, będzie przeprowadzane badanie bioimpedancji elektrycznej - BIA - dla grup ćwiczeniowych I, III i V.
Dla grup II i IV, badanie odbędzie się w dniu ćwiczeń.
Zajęcia zgodnie z planem, odbywać się będą w sali nr 10, budynku MCD1.


Kolokwium - Psychologia zdrowia I rok, JM - Anatomia

Zaliczenie z przedmiotu Anatomia, dla kierunku Psychologia zdrowia odbędzie się w poniedziałek , tj. 27.01.2020, o godzinie 11:30 w sali 1B, budynku MCD1.


Kolokwium - Kosmetologia I rok, I stopnia - Antropologia

Zaliczenie z przedmiotu Antropologia, dla kierunku Kosmetologia odbędzie się w poniedziałek , tj. 03.02.2020, o godzinie 13:00 w sali 1B, budynku MCD1.

 


 

Drodzy Studenci!


Witamy w nowym Roku Akademickim!
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową naszego Zakładu, gdzie znajdą Państwo między innymi informacje na temat prowadzonych u nas zajęć, materiały niezbędne do ćwiczeń czy godziny konsulatacji z prowadzącymi.
Mamy nadzieję, że nowy Rok Akademicki będzie zarówno dla Państwa jak i dla nas niezwykłą przygodą.

W wolnej chwili zapraszamy także do zapoznania się z dorobkiem naukowym naszego Zakładu.

Ponieważ chcielibyśmy, aby strona była jak najbardziej przyjazna dla odwiedzających, oraz aby umieszczone informacje były dla Państwa pomocne, prosimy o opinie, komentarze, a także propozycje dotyczące działania i szaty graficznej strony, które można zgłaszać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


 

Zachęcamy studentów do uczestnictwa w badaniach prowadzonych w ramach Koła Naukowego Zakładu Biologii Medycznej.

Osoby chętne, do przystąpienia do Koła Naukowego Zakładu Biologii Medycznej, proszone są o zgłaszanie się do Opiekuna Koła: dr n. biol. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.